קניית ארונות בגדים

טרנד ארונות ההזזה

במידה ואתם מעודכנים ומחוברים קצת לאמצעי תקשורת (איך אפשר שלא), וודאי שמתם לב לאחד הטרנדים החזקים ביותר בתחום עיצוב הבית. מדובר על ארונות הזזה. ארונות בגדים (אך לא רק), אשר להם דלתות אשר נעות ימינה ושמאלה על גבי מסילות ברזל. את כל המנגנון זה תעטפו בעיצוב חדשני, מודרני ומדליק במיוחד, ובכך תקבלו תוספת מדהימה ופונקציונלית לחדר השינה שלכם.

נכון, לא מדובר בטרנד חדש, אלא בעדכון טרנד ישן.

ישנם ארונות הזזה ישנים וותיקים אשר היו בעלי מנגנון מסילות מיושן וחלוד. ארונות אלה הם מזמן פסה, שכן, היצרנים החליטו לשדרג את יצירת המופת הזו ולהפוך את ארונות הזזה לדבר הכי חם כרגע בשוק.

אז ממה נובעת ההתלהבות הגדולה מארונות הזזה? האמת היא שהתשובה די פשוטה – היתרונות הרבים שלהם! ארונות הזזה הם בראש ובראשונה חסכוניים.

ארון הזזה
מושלם לתכנון האווירה

ולא, לא מדובר רק על כסף ומחיר, אלא בעיקר על מקום בחלל החדר. הארונות המדוברים הופכים את כל פעולת פתיחת דלתות הארון לפתיחה רוחבית. כלומר, הדלתות לעולם לא יפריעו לכם בחדר, לא יתפסו מקום, ובעיקר – יעניקו לכם מרחב רב יותר לנוע. במידה ויש לכם חדר שינה קטן יחסית (במחירי דירות של היום זה אפילו די שכיח), תוכלו להחליט להטמיע את הארון בתוך שקע בקיר, ובכך למעשה לפנות את כל חלל החדר לרהיטים אחרים ולמרחב. כך תוכלו לקבל פתרון אחסון נפלא שלא יפריע לכם כלל, אלא להפך – רק יוסיף.

יתרון נוסף של ארונות הזזה הינו העיצוב החדשני והמרהיב של הארונות.

למעשה, ביתרון זה קיים פלוס נוסף. ארונות הזזה הינם ארונות אשר ניתן לעצבם באופן אישי, בדיוק על פי הטעם שלכם. כמובן שתחילה תוכלו לבחור את מספר הדלתות של הארון, החל משתי דלתות וכלה בשש דלתות, תלוי בגודל החדר. כמו כן, תוכלו לעצב את דלתות הארון במראה חלק או מחוספס, להוסיף מראה

ארון עץ

 ענקית על גבי דלת שלמה, ליצור דלת אחת מזכוכית שקופה, להוסיף ציורים מגניבים על הדלתות, ואפילו להוסיף מסך טלוויזיה שיהיה בנוי בילט אין על הדלת האמצעית. כל אלה יעניקו לחדר שלכם עיצוב ומראה מודרני במיוחד, והכי חשוב – מקורי.

לסיכום, אם ברצונכם לשדרג את הבית שלכם, לשפץ, להחליף או לעבור דירה – עשו טובה והצטרפו לטרנד הארונות הזזה באתר דיזיין2איזי.